Slovensko - Vianočné doručenie

Fruugo je ideálne miesto na robenie vianočných nákupov; pri výbere viac ako 1 milión výrobkov si každý nájde niečo svoje. Aj keď sú Vianoce naším najrušnejším obdobím v roku, usilovne pracujeme na tom, aby sme poskytovali rovnakú úroveň služieb, na akú sú naši zákazníci zvyknutí po celý rok.

Máme dodávateľov po celom svete. Na každej stránke produktu kliknite na Dodacie údaje a zistite, z ktorej krajiny sa tovar dodáva.

Posledný odporúčaný ** dátum objednávky na dodanie je 14. december.

Po týchto odporúčaných termínoch uzávierky môžete pokračovať v normálnom objednávaní kedykoľvek a aj tak môžete svoju objednávku získať na Vianoce včas.

Upozorňujeme, že niektorí dodávatelia ponúkajú možnosť expresného doručenia, ktorá vám umožní objednať si neskôr ako v týchto dátumoch a získať objednávku na Vianoce včas. Ak je možnosť expresného doručenia, zobrazí sa počas procesu platby.

** Hoci sa maloobchodníci Fruugo usilujú dodávať v týchto časových lehotách, nezabudnite, že časové harmonogramy sú odhadované a nie sú zaručené. Dodacie lehoty nezahŕňajú žiadne colné lehoty ani nepriaznivé poveternostné podmienky, ktoré sú mimo kontroly Fruugo's. Poskytnite dodatočný čas na doručenie zásielok na mimoriadne ťažko dostupné miesta.