Cestovné prevodníky a adaptéry

Prečistiť
Herschel Supply Co Unisex memory foam pillow 37cm Herschel Napájanie Co Unisex pamäť pena vankúš 37cm
Herschel Supply Co Unisex memory foam pillow 37cm Herschel Napájanie Co Unisex pamäť pena vankúš 37cm 50,84 €
US 3 PIN do Talianska 3 pin konektor adaptéra
US 3 PIN do Talianska 3 pin konektor adaptéra 20,95 €
Schuko do Švajčiarska 3 pin konektor adaptéra
Schuko do Švajčiarska 3 pin konektor adaptéra 20,95 €
Schuko do Veľkej Británie 3 pin konektor adaptéra
Schuko do Veľkej Británie 3 pin konektor adaptéra 20,95 €
Schuko k nám 3 pin konektor adaptéra
Schuko k nám 3 pin konektor adaptéra 20,95 €
Zliatiny Ac100 Series FX MultiMode vlákno SFP Converter
Zliatiny Ac100 Series FX MultiMode vlákno SFP Converter 94,00 €
Hp 65W With Usb A Travel Adapter
Hp 65W With Usb A Travel Adapter 109,00 €
UK na U. S cestovný adaptér
UK na U. S cestovný adaptér 6,95 €
Univerzálne USA do Európy Travel Plug Adapter Converter americký plochý kolík na európske kolo PIN
Univerzálne USA do Európy Travel Plug Adapter Converter americký plochý kolík na európske kolo PIN 3,95 €
Európsky cestovný adaptér
Európsky cestovný adaptér 6,95 €
Herschel Supply Co Unisex Batožinový pás Hnedo-modro-červená 1,8 M
Herschel Supply Co Unisex Batožinový pás Hnedo-modro-červená 1,8 M 37,82 €
Svetový cestovný adaptér 2 s duálnou USB nabíjačkou. Švajčiarsky navrhnutý pre bezpečnosť a kvalitu. Nabíjanie IPads IPhones iPody blackberrys a ďalšie zariadenia USB I
Svetový cestovný adaptér 2 s duálnou USB nabíjačkou. Švajčiarsky navrhnutý pre bezpečnosť a kvalitu. Nabíjanie IPads IPhones iPody blackberrys a ďalšie zariadenia USB I 10,95 €
Cestovný adaptér Európy do USA Zľava
Cestovný adaptér Európy do USA 6,95 € 3,95 €
Omega 2 v 1 cestovný adaptér nastaviť previesť UK 3 PIN na celom svete USA Austrália Nový Zéland Kanada Európa Sockets
Omega 2 v 1 cestovný adaptér nastaviť previesť UK 3 PIN na celom svete USA Austrália Nový Zéland Kanada Európa Sockets 2,95 €
US 3 PIN na US 2 PIN s GND Plug Adapter
US 3 PIN na US 2 PIN s GND Plug Adapter 20,95 €
US 3 PIN do Švajčiarska 3 pin konektor adaptéra
US 3 PIN do Švajčiarska 3 pin konektor adaptéra 20,95 €
Schuko do Talianska 3 pin konektor adaptéra
Schuko do Talianska 3 pin konektor adaptéra 20,95 €
AU do IEC 60320 C14 napájací adaptér
AU do IEC 60320 C14 napájací adaptér 20,95 €
Zliatiny Ac100 Series FX MultiMode Fibre 1310Nm St Converter 2Km
Zliatiny Ac100 Series FX MultiMode Fibre 1310Nm St Converter 2Km 94,00 €
Zliatiny Ac100 Series FX MultiMode Fibre 1310Nm SC Converter 2Km
Zliatiny Ac100 Series FX MultiMode Fibre 1310Nm SC Converter 2Km 94,00 €
EU 2 PIN do Spojeného kráľovstva Plug Adapter
EU 2 PIN do Spojeného kráľovstva Plug Adapter 20,95 €
UK na Austrálsky Power Travel adaptér plug Converter
UK na Austrálsky Power Travel adaptér plug Converter 6,95 €
Mobilné prenosné pisoár Detské močenie zariadenia
Mobilné prenosné pisoár Detské močenie zariadenia 6,95 €
Infapower po celom svete Twin USB cestovná nabíjačka 3400mA (P024)
Infapower po celom svete Twin USB cestovná nabíjačka 3400mA (P024) 16,95 €
Európska zásuvka pre cestovný adaptér 3pin obal to 2pin (UK to EU)-balenie po 10 (PIF2067)
Európska zásuvka pre cestovný adaptér 3pin obal to 2pin (UK to EU)-balenie po 10 (PIF2067) 16,95 €
Cestovný adaptér plug UK na európskej 2pin CE schválený
Cestovný adaptér plug UK na európskej 2pin CE schválený 5,95 €
Rozsah hodnôt cestovný adaptér UK do Európy Carded-Pack 20 (model č. UKTOEU)
Rozsah hodnôt cestovný adaptér UK do Európy Carded-Pack 20 (model č. UKTOEU) 37,95 €
US 3 PIN do UK 3 pin konektor adaptéra
US 3 PIN do UK 3 pin konektor adaptéra 20,95 €
Univerzálny Travel plug prevodník adaptér adaptéra pre sviečky v USA, UK, AU, Európa, Čína, Japonsko, Španielsko a ďalšie
Univerzálny Travel plug prevodník adaptér adaptéra pre sviečky v USA, UK, AU, Európa, Čína, Japonsko, Španielsko a ďalšie 6,95 €
Pifco UK na EU 3 PIN na 2 PIN Travel adaptér plug
Pifco UK na EU 3 PIN na 2 PIN Travel adaptér plug 5,95 €
DELTACO nätadapter 110-240V till 3-12V DC, 1,5A, utbytbara kontakter
DELTACO nätadapter 110-240V till 3-12V DC, 1,5A, utbytbara kontakter 28,95 €
Svetový cestovný adaptér 2 s duálnou USB nabíjačkou. Švajčiarsky navrhnutý pre bezpečnosť a kvalitu. Nabíjanie iPads iPhones iPody blackberrys a ďalšie zariadenia USB I
Svetový cestovný adaptér 2 s duálnou USB nabíjačkou. Švajčiarsky navrhnutý pre bezpečnosť a kvalitu. Nabíjanie iPads iPhones iPody blackberrys a ďalšie zariadenia USB I 12,55 €
Pre-ELEC UK do Austrálie/Nový Zéland cestovný adaptér-čierna-1518B BLK
Pre-ELEC UK do Austrálie/Nový Zéland cestovný adaptér-čierna-1518B BLK 6,95 €
Biely adaptér US/Čína do EÚ Zľava
Biely adaptér US/Čína do EÚ 4,95 € 3,95 €
Prečistiť