Sieťové zariadenia

Prečistiť:

Prečistiť
Bezdrôtový modem D-Link DIR-1960 5 GHz čierna
Bezdrôtový modem D-Link DIR-1960 5 GHz čierna 249,00 €
Digitus DN-97617 19 palcový server rack skrinka káblový kanál 1 U čierna (RAL 9005) Zľava
Digitus DN-97617 19 palcový server rack skrinka káblový kanál 1 U čierna (RAL 9005) 16,99 € 15,99 €
ASUS RP-AC66 Wi-Fi Repeater 1,75 Gbps 2,4 GHz, 5 GHz Zľava
ASUS RP-AC66 Wi-Fi Repeater 1,75 Gbps 2,4 GHz, 5 GHz 109,24 € 94,99 €
Metz Connect 130B117003-E sieťová zásuvka DIN Rail CAT 6A šedá-biela (RAL 7035) Zľava
Metz Connect 130B117003-E sieťová zásuvka DIN Rail CAT 6A šedá-biela (RAL 7035) 29,89 € 25,99 €
LogiLink UA0139 4 porty USB 2,0 húb čierna Zľava
LogiLink UA0139 4 porty USB 2,0 húb čierna 6,89 € 5,99 €
TP-LINK TL-SF1016D sieťový spínač 16 portov 100 Mbps Zľava
TP-LINK TL-SF1016D sieťový spínač 16 portov 100 Mbps 30,99 € 27,99 €
Sieťová zásuvka flush Mount vložiť CAT 6 2 porty Metz Connect Zľava
Sieťová zásuvka flush Mount vložiť CAT 6 2 porty Metz Connect 18,39 € 15,99 €
EFB Elektronik E-20070 modul RJ45 Keystone CAT 6A Zľava
EFB Elektronik E-20070 modul RJ45 Keystone CAT 6A 7,99 € 6,99 €
D-Link GR-1005D sieťový spínač 5 portov 1 Gbps Zľava
D-Link GR-1005D sieťový spínač 5 portov 1 Gbps 19,99 € 18,99 €
Renkforce sieťová karta 1 Gbps PCI-Express, LAN (10/100/1000 Mbps) Zľava
Renkforce sieťová karta 1 Gbps PCI-Express, LAN (10/100/1000 Mbps) 13,79 € 11,99 €
D-Link DES-1016D sieťový spínač 16 portov 100 Mbps Zľava
D-Link DES-1016D sieťový spínač 16 portov 100 Mbps 44,84 € 38,99 €
EDIMAX ES-1024 19 prepínač 24 portov 100 Mbps Zľava
EDIMAX ES-1024 19 prepínač 24 portov 100 Mbps 68,99 € 59,99 €
MultiMode Media Converter TP-Link MC100CM 100 Mbps šedá
MultiMode Media Converter TP-Link MC100CM 100 Mbps šedá 54,00 €
Prepínač kabinetu TP-LINK TL-SG3424 L2 24P GB 4 combo SFP
Prepínač kabinetu TP-LINK TL-SG3424 L2 24P GB 4 combo SFP 339,00 €
Dahua Lite Nvr 8Ch 8 Port Poe Plus
Dahua Lite Nvr 8Ch 8 Port Poe Plus 249,00 €
Orico SuperSpeed USB 3.0 na Gigabit Ethernet adaptér (ARL-U3)
Orico SuperSpeed USB 3.0 na Gigabit Ethernet adaptér (ARL-U3) 46,95 €
Inteligentný spínač Wi-Fi WOOX
Inteligentný spínač Wi-Fi WOOX 15,95 €
Trådlös Mini Wi-Fi Repeater Zľava
Trådlös Mini Wi-Fi Repeater 59,00 € 33,95 €
Bezdrôtový modem ASUS RT-AX56U LAN WiFi 6 GHz 1800 Mbps čierna
Bezdrôtový modem ASUS RT-AX56U LAN WiFi 6 GHz 1800 Mbps čierna 339,00 €
Prístupový bod UBIQUITI RP-5AC-GEN2 5 GHz
Prístupový bod UBIQUITI RP-5AC-GEN2 5 GHz 459,00 €
Bezdrôtový modem TP-Link TL-WR841N 300 Mbps biela
Bezdrôtový modem TP-Link TL-WR841N 300 Mbps biela 41,95 €
Bezdrôtový modem ASUS NROINA0208 2,4 GHz 5 GHz 4G LTE
Bezdrôtový modem ASUS NROINA0208 2,4 GHz 5 GHz 4G LTE 574,00 €
Firewall ZyXEL ATP100-EU0102F LAN 300-1000 Mbps
Firewall ZyXEL ATP100-EU0102F LAN 300-1000 Mbps 999,00 €
Prepnúť Edimax ES-5500G v3 5 p 10/100/1000 Mbps
Prepnúť Edimax ES-5500G v3 5 p 10/100/1000 Mbps 42,95 €
Router + Point prístup Edimax BR-6428NC N300 2 x 9 dBi
Router + Point prístup Edimax BR-6428NC N300 2 x 9 dBi 64,00 €
Adaptér UBIQUITI POE-15-12W 15VDC 0,8 A
Adaptér UBIQUITI POE-15-12W 15VDC 0,8 A 19,95 €
Inteligentná zástrčka cca! APPSP10 2000W biela
Inteligentná zástrčka cca! APPSP10 2000W biela 24,95 €
Optický modul D-Link pre SFP LC-311GT
Optický modul D-Link pre SFP LC-311GT 99,00 €
Prepnúť Edimax ES-5800G v3 8 p 10/100/1000 Mbps
Prepnúť Edimax ES-5800G v3 8 p 10/100/1000 Mbps 54,00 €
Router ASUS 90IG00C0-BM300 AC1900 4 s 1 x USB 2,0 1 x USB 3,0
Router ASUS 90IG00C0-BM300 AC1900 4 s 1 x USB 2,0 1 x USB 3,0 289,00 €
Switch D-Link Generálne riaditeľstvá-1210-28P 26 p 10/100/1000 Mbps 2 x SFP
Switch D-Link Generálne riaditeľstvá-1210-28P 26 p 10/100/1000 Mbps 2 x SFP 699,00 €
Prístupový bod D-Link DAP-1360 N300
Prístupový bod D-Link DAP-1360 N300 64,00 €
Prístupový bod Repeater D-Link COVR-C1203 LAN WIFI (3 ks)
Prístupový bod Repeater D-Link COVR-C1203 LAN WIFI (3 ks) 449,00 €
Veho ta-1 4 port USB
Veho ta-1 4 port USB 38,39 €
Archer T2U plus Ac600 high gain bezdrôtový Dual Band USB adaptér
Archer T2U plus Ac600 high gain bezdrôtový Dual Band USB adaptér 59,00 €
WiFi sieťový radič cloud kľúč UBIQUITI UCK-G2-PLUS OCTA jadro PoE LAN Grey
WiFi sieťový radič cloud kľúč UBIQUITI UCK-G2-PLUS OCTA jadro PoE LAN Grey 409,00 €
Targus 4-Port Smart USB Hub USB Powered
Targus 4-Port Smart USB Hub USB Powered 26,95 €
J5create JCH347 USB-C 3-port USB-rozbočovač s SD & Micro SD čítačka kariet
J5create JCH347 USB-C 3-port USB-rozbočovač s SD & Micro SD čítačka kariet 54,00 €
Simplecom CM323 3 Way HDMI 2.0 3 4K spínač
Simplecom CM323 3 Way HDMI 2.0 3 4K spínač 33,95 €
Simplecom CR303 2 slot SuperSpeed USB 3,0 čítačka kariet s dual CAPS
Simplecom CR303 2 slot SuperSpeed USB 3,0 čítačka kariet s dual CAPS 19,95 €
Prepínač UGREEN HDMI 3 x 1
Prepínač UGREEN HDMI 3 x 1 39,95 €
APC UPS správa siete karta 2 s monitorovaním životného prostredia
APC UPS správa siete karta 2 s monitorovaním životného prostredia 774,00 €
TP-Link Archer T9UH AC1900 high gain bezdrôtový Dual Band USB adaptér
TP-Link Archer T9UH AC1900 high gain bezdrôtový Dual Band USB adaptér 89,00 €
TP-Link TL-Wn881Nd N300 bezdrôtový N PCI Express adaptér mimo w/konzola
TP-Link TL-Wn881Nd N300 bezdrôtový N PCI Express adaptér mimo w/konzola 33,95 €
TP Link Ac1200 bezdrôtový VDSL ADSL modem router
TP Link Ac1200 bezdrôtový VDSL ADSL modem router 119,00 €
Gs205 5 port Gigabit nespravovaný prepínač
Gs205 5 port Gigabit nespravovaný prepínač 39,95 €
TP-Link Eap115 bezdrôtový N strop prípojný prístupový bod w/Standard Poe
TP-Link Eap115 bezdrôtový N strop prípojný prístupový bod w/Standard Poe 79,00 €
Icy box Ib289U3 USB klávesnica šifrované kabíny pre SATA SSD HDD
Icy box Ib289U3 USB klávesnica šifrované kabíny pre SATA SSD HDD 59,00 €
Edimax 5 port Poe plus prepínač fanless
Edimax 5 port Poe plus prepínač fanless 79,00 €
Acer Ezdock port replikátor II pre Tm62Xx Tm64Xx Tm65Xx Series
Acer Ezdock port replikátor II pre Tm62Xx Tm64Xx Tm65Xx Series 129,00 €
Ubiquiti U vlákno SFP Single-Mode modul 1G BiDi 2-Pack
Ubiquiti U vlákno SFP Single-Mode modul 1G BiDi 2-Pack 54,00 €
ScreenBeam 1000 4K edu bezdrôtový zobrazovací prijímač
ScreenBeam 1000 4K edu bezdrôtový zobrazovací prijímač 874,00 €
Simplecom CM324 4 Way HDMI 2,0 4K spínač s diaľkovým ovládaním
Simplecom CM324 4 Way HDMI 2,0 4K spínač s diaľkovým ovládaním 33,95 €
Media Hub Roller dvere Reed Switch
Media Hub Roller dvere Reed Switch 59,00 €
Hypertec 1m CAT5 RJ45 LAN Ethenet sieť Žltá Patch Olovo
Hypertec 1m CAT5 RJ45 LAN Ethenet sieť Žltá Patch Olovo 19,95 €
TP-LINK WR941HP 450Mbps vysoký výkon bezdrôtový N router
TP-LINK WR941HP 450Mbps vysoký výkon bezdrôtový N router 79,00 €
Hpe Aruba Instant On Ap11 Rw prístupový bod
Hpe Aruba Instant On Ap11 Rw prístupový bod 139,00 €
UGREEN prepínač HDMI-čierna
UGREEN prepínač HDMI-čierna 33,95 €
BNC samec na F samičie adaptér
BNC samec na F samičie adaptér 33,95 €
Hypertec 3M Cat5 Rj45 Lan Ethernet sieť Žltá Patch Olovo
Hypertec 3M Cat5 Rj45 Lan Ethernet sieť Žltá Patch Olovo 19,95 €
Adaptér edimax 10 Gigabit Ethernet Pci Express Server
Adaptér edimax 10 Gigabit Ethernet Pci Express Server 169,00 €
15 Cm Displayport To Svga Adaptér
15 Cm Displayport To Svga Adaptér 69,00 €
Dell Networking Transceiver Sfp 10Gbe Lr 1310Nm Vlnová dĺžka 10Km Kit
Dell Networking Transceiver Sfp 10Gbe Lr 1310Nm Vlnová dĺžka 10Km Kit 99,00 €
Qikfit Quad Auto Switched Power Outlet 4 X Gpo Biela
Qikfit Quad Auto Switched Power Outlet 4 X Gpo Biela 39,95 €
Prečistiť