Basis Sensitiv Moisturizing Conditioner 200 ml

8,08 €
+ 7,37 € Doručenie

Basis Sensitiv Moisturizing Conditioner 200 ml

Predáva:
(Prémiový predajca)

Basis Sensitiv Moisturizing Conditioner 200 ml

Cena: 8,08 €
Predáva:
(Prémiový predajca)
8,08 €
+ 7,37 € Doručenie

Momentálne nedostupné

Nevieme, kedy alebo či bude táto položka znovu na sklade.

Akceptujeme nasledovné platobné metódy

Popis

Hydratačný kondicionér Lavera prirodzene robí suché vlasy krajšími, ktoré sú viditeľne jemnejšie a poddajnejšie na česanie. Špeciálna jemná formula s organickým mandľovým mliekom a organickým avokádom jemne hydratuje, rešpektujúc vlasy a pokožku hlavy. Odporúča sa aplikovať orechové množstvo produktu na čerstvo umyté vlasy a masírovať končekmi prstov, nechať pôsobiť dve-tri minúty a potom dôkladne opláchnuť. Pre dosiahnutie vynikajúcich výsledkov sa odporúča používať spolu s hydratačným šampónom Lavera.
  • Fruugo ID: 50927281-101891112
  • EAN: 4021457620616

Informácie o bezpečnosti produktu

Prečítajte si informácie o bezpečnosti produktu špecifické pre tento produkt uvedené nižšie

Nasledujúce informácie poskytuje nezávislý maloobchodný predajca tretej strany, ktorý predáva tento produkt.

Bezpečnostné štítky produktu

CE Mark
Bezpečnostné upozornenia: Špeciálne jemné zloženie s organickým mandľovým mliekom a organickým avokádom jemne hydratuje, rešpektuje vlasy a pokožku hlavy.
Ingrediencie: Filtrát fermentu koreňa reďkovky Leuconostoc / reďkovky, extrakt zo semien Prunus amygdalus dulcis, pivo, laurát laurát, hydrolyzovaný kukuričný proteín, alkohol myristyl, extrakt zo slamy Avena Sativa, hydrolyzovaný sójový proteín, avokádo, limonén, vôňa, voda, cetearylalkohol, xantánová guma, hydrogenovaný lecit, glycerylstearátový citrát, sodný PCA, olej zo semien Helianthus annuus, kokoylglutamát sodný, kokylglutamát disodný, citral, geraniol, linalool, tokoferol, alkohol, cetylfosforečnan draselný, Extrakt z klíčkov Triticum vulgare, mandľa, PCA glyceryl oleatezovaný, pšeničný proteín, askorbyl palmitát, glycín sójový olej, triglycerid kaprylový / kaprinový, olej Persea gratissima.

Dodanie a vrátenie

Odoslané do -1 dní

  • STANDARD: 7,37 € - Doručenie medzi št 16 októbra 2025–pi 17 októbra 2025

Doručenie od Španielsko.

Snažíme sa, aby sme výrobky, ktoré si objednáte, doručili celkom v súlade s vašou špecifikáciou. Ak by ste však dostali neúplnú objednávku alebo iný tovar ako ten, ktorý ste si objednali, alebo existuje nejaký iný dôvod, prečo nie ste s objednávkou spokojní, môžete objednávku alebo niektoré produkty z nej vrátiť a za tovar dostať plnú náhradu. Pozrite si všetky pravidlá vrátenia

Podrobnosti o zhode produktu

Pozrite si informácie o súlade špecifické pre tento produkt uvedené nižšie.

Nasledujúce informácie poskytuje nezávislý maloobchodný predajca tretej strany, ktorý predáva tento produkt.

Výrobca:
Nižšie sa nachádzajú kontaktné informácie výrobcu príslušného produktu, ktorý sa predáva na Fruugo.

  • Lavera
  • PUR ALIMENT S.A.R.L
  • 9 PL, KLEBER
  • STRASBOURG
  • FR
  • 67000
  • y.lombard@puraliment.com
  • 617523374

Zodpovedná osoba v EÚ:
Nižšie sa nachádzajú kontaktné informácie zodpovednej osoby v EÚ. Zodpovedná osoba je určený hospodársky subjekt so sídlom v EÚ, zodpovedný za dodržiavanie povinností súvisiacich s príslušným produktom, ktorý sa predáva na území Európskej únie.

  • Yvette Schweitzer
  • PUR ALIMENT S.A.R.L
  • 9 PL, KLEBER
  • STRASBOURG
  • FR
  • 67000
  • Yvette.Schweitzer@puraliment.de
  • 617523374