Univerzálny náter na cesto s reguláciou teploty na pečenie a kvasenie na výrobu chleba, jogurtu

37,95 €
+ 14,99 € Doručenie

Univerzálny náter na cesto s reguláciou teploty na pečenie a kvasenie na výrobu chleba, jogurtu

  • Značka: Unbranded
Predáva:

Univerzálny náter na cesto s reguláciou teploty na pečenie a kvasenie na výrobu chleba, jogurtu

  • Značka: Unbranded
Odporúčaná cena: 64,00 €
Cena: 37,95 €
Ušetrili ste: 26,05 € (40%)
Predáva:
37,95 €
+ 14,99 € Doručenie

Na sklade

Akceptujeme nasledovné platobné metódy

Popis

Všestranný kysač cesta s reguláciou teploty na pečenie a kvasenie na výrobu chleba, jogurtu, natto a ručne vyrábaného mydla Funkcie: Fermentácia bez zápachuTento fermentačný stroj pre domácnosť zaisťuje, že počas fermentácie nie je žiadny zvláštny zápach, čím sa zachováva autentická chuť vášho jedla. Obsahuje zabudovanú funkciu tepelnej ochrany 75C, ktorá zabraňuje nadmernému zahrievaniu a zaisťuje dobrý stav produktu. Vynikajúca tepelná izoláciaVnútorná vrstva je vyrobená z kombinácie hliníkovej fólie a perleťového bavlneného materiálu. Je pevne prešitý, odolný a nepraskne. Toto precízne spracovanie ponúka dlhodobú tepelnú izoláciu a je vhodné pre horúce aj studené aplikácie. Regulácia teplotyNáš fermentačný stroj je vybavený meračom teploty, ktorý ponúka presnosť až 0,1 ° C. Nastavte počiatočnú teplotu (PO) na 24 ° C a dorazovú teplotu (1) na 33.4 ° C. Keď teplota dosiahne 33,4 ° C, prestane fungovať a zabezpečí, že vaše jedlo dokonale kvasí. Obojstranná vyhrievacia podložkaVyhrievacia podložka je vyrobená z čiernej nepremokavej tkaniny na prednej strane pre ľahké čistenie a bielej izolačnej bavlny na zadnej strane pre zníženie tepelných strát. Elektrická vyhrievacia podložka je umývateľná, ale zabráňte navlhčeniu rozhrania a iných častí. Všestranné aplikácieTáto fermentácia nie je len pre chlieb; Je tiež ideálny na výrobu jogurtov, jedál, temperovanej čokolády a rôznych probiotických superpotravín, ako sú mäkké syry, fermentované maslo, kombucha, tempeh a kefír. Popis produktu: Špecifikácia produktu: Názov produktu: Fermentácia Veľkosť: 30 * 29 * 19 cm220v Dĺžka kábla sondy: 1 meter Materiál izolačnej krabice: perleťová bavlna + hliníková fólia Presnosť ovládania: 0,1 ° C Veľkosť vyhrievacej podložky: 29 * 29 cm Obojstranná vyhrievacia podložka Vyhrievacia podložka na výrobkoch je vyrobená z čiernej nepremokavej tkaniny na prednej strane pre ľahké čistenie a bielej izolačnej bavlny na zadnej strane pre zníženie tepelných strát. Elektrická vyhrievacia podložka je umývateľná, ale zabráňte navlhčeniu rozhrania a iných častí.
  • Fruugo ID: 347441032-759122306
  • EAN: 8118345364038

Informácie o bezpečnosti produktu

Prečítajte si informácie o bezpečnosti produktu špecifické pre tento produkt uvedené nižšie

Nasledujúce informácie poskytuje nezávislý maloobchodný predajca tretej strany, ktorý predáva tento produkt.

Bezpečnostné štítky produktu

CE Mark
Bezpečnostné upozornenia: VAROVANIE! ABY STE PREDIŠLI NEBEZPEČENSTVU UDUSENIA, UDRŽIAVAJTE OD NEHO ĎALEJ.
Ingrediencie: Živica12,8%
Číslo dielu výrobcu: CCD005509
Číslo modelu: CCD006481
Sériové číslo: CCD004537
Číslo šarže: CCD007453

Dodanie a vrátenie

Odoslané do 2 dní

  • STANDARD: 14,99 € - Doručenie medzi po 27 októbra 2025–po 03 novembra 2025

Doručenie od Čína.

Snažíme sa, aby sme výrobky, ktoré si objednáte, doručili celkom v súlade s vašou špecifikáciou. Ak by ste však dostali neúplnú objednávku alebo iný tovar ako ten, ktorý ste si objednali, alebo existuje nejaký iný dôvod, prečo nie ste s objednávkou spokojní, môžete objednávku alebo niektoré produkty z nej vrátiť a za tovar dostať plnú náhradu. Pozrite si všetky pravidlá vrátenia

Podrobnosti o zhode produktu

Pozrite si informácie o súlade špecifické pre tento produkt uvedené nižšie.

Nasledujúce informácie poskytuje nezávislý maloobchodný predajca tretej strany, ktorý predáva tento produkt.

Výrobca:
Nižšie sa nachádzajú kontaktné informácie výrobcu príslušného produktu, ktorý sa predáva na Fruugo.

  • Wei Ruier
  • Wei Ruier
  • jinjiangqutongbaojie
  • 360hao2#yicengfu1254hao
  • Chengdu
  • CN
  • 610000
  • chengduchenruguang4545@outlook.com
  • 18420492079
  • https://www.fruugo.co.uk/wei-ruier/m-24661

Zodpovedná osoba v EÚ:
Nižšie sa nachádzajú kontaktné informácie zodpovednej osoby v EÚ. Zodpovedná osoba je určený hospodársky subjekt so sídlom v EÚ, zodpovedný za dodržiavanie povinností súvisiacich s príslušným produktom, ktorý sa predáva na území Európskej únie.

  • BORCES JEREZ
  • YQY INTERNATIONAL CONSULTING
  • 79 Rue de Patay,75013,Paris,France
  • 79 Rue de Patay,75013,Paris,France
  • 79 Rue de Patay,75013,Paris,France
  • Paris
  • FR
  • 75013
  • services@yqyic.fr
  • 748578459
  • https://pfs-us.logisticsmngmt.com