Zrušenia a úpravy

Zrušenie

Vo väčšine prípadov nie je možné objednávku zrušiť po jej zadaní, pretože u väčšiny objednávok začína proces plnenia okamžite (platí výnimky, napríklad pre produkty s dodacou lehotou).

Ak sa chcete pokúsiť zrušiť objednávku:

  1. Navštívte naše Centrum pomoci (kliknutím späť na stránku) a odpovedzte na niekoľko rýchlych interaktívnych otázok.

Ak je možné objednávku zrušiť, maloobchodník vás upozorní, že to dokázal. Ak nemôžu objednávku zrušiť, napríklad ak už bola vaša objednávka odoslaná, budete musieť počkať na doručenie a vrátiť tovar pomocou informácií v Časté otázky o vrátení, vrátení a výmene.Úpravy

V niektorých prípadoch je možné vykonať základné úpravy vašej objednávky, iba ak to ešte nebolo potvrdené alebo odoslané predajcom. Medzi základné úpravy patrí zmena veľkosti alebo farby položky alebo drobná aktualizácia adresy doručenia. Nie je možné zmeniť jednu položku na inú, ak je hodnota iná, alebo úplne zmeniť dodaciu adresu z jednej adresy na inú.

Ak sa chcete pokúsiť zmeniť a doplniť svoju objednávku

  1. Navštívte naše centrum pomoci (kliknutím späť na stránku) a odpovedzte na niekoľko rýchlych interaktívnych otázok.

Ak nemôžu zmeniť vašu objednávku, napríklad ak už bola vaša objednávka odoslaná, budete musieť počkať na doručenie a vrátiť tovar pomocou informácií v častých otázkach o vrátení, vrátení a výmene tovaru.

Ak bola dodacia adresa, ktorú ste zadali, nesprávna a nedokázali ste ju aktualizovať, ďalšie informácie získate kliknutím sem.